8
:
88
:
88
:
88

T

Yener Ajans Menajerlik

Konsomatris Temini

Pozitif duygular

Kons Gazino İş İlanları

Yener Ajans Menajerlik Kons İş İlanları
0545 884 33 20

Yener Ajans Menajerlik

Gece hayatının yaşandığı ortamlardan başlıcaları arasında gazino ve barlar gelir. İsmi ya da tabela adı ne olursa olsun belli bir saatten sonra hizmet veren bu mekanlarda canlı müzik ve sahne ışıklandırmaları mevcut olup aynı zamanda solistler ve müzik gruplarının yer aldığı belirli şovlar ve eğlenceler yapılır.
Mekanlarınızda yaptığınız şovlara ve gösterilere ek olarak dansçı ve oryantel temini sağlayan firmamız ise bu konuda profesyonel anlamda menajerlik ve ajans işleri yapan kurumsal bir firmadır. Hizmet konusu için bazı şartları ve anlaşmalar dahilinde her türlü dans gösterisi için dansçı temini yapılmakta ve mekanlarınızda daha çok eğlenceye yer açılması ve de aynı zamanda mekandaki müşterilerinizin de daha çok eğlenerek sizleri tercih etmesini sağlamaktayız. Konsomatris iş ilanı bulunan web sitemizi ve hizmetlerimizi inceleyerek işletmeniz için almak istediğiniz hizmet ile ilgili bize ulaşabilirsiniz. Sitemizde menajerlik hizmetlerinin bir parçası olan dansçı iş ilanları, konsomatris iş ilanı ve solist iş ilanlarını görüp istediğiniz faaliyeti işletmenlerinize taşıyabilirsiniz
Konsomasyon hizmeti mekanlarda sunulan özel bir hizmettir ve bu hizmet için konu hakkında bilgili ve deneyimli kişilerin olması sizin ve işletmeleriniz için avantaj olacaktır. Sitemizde bulunan kons iş ilanları sayesinde mekanınızda müşterilere hizmet verilecek ve düzenli müşteri sağlayacak konsomatrisler bulunabilir. Siz de cafe ve barlarınızda eğlence faaliyetleri düzenlemek ve konsomasyon hizmeti vermek için bizim ile çalışabilirsiniz.
Mekanlarınıza sağlayacağımız günlük, geçici ya da daimi olarak solist, konsomatris görevlisi ve dansçılar temin edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçmek isterseniz ve kons iş ilanları ile ilgili bilgi almak isterseniz bizimle web sitemiz üzerinden e mail ile ya da telefon numaralarımız yolu ile iletişime geçebilir ve hizmet detaylarımız ile ilgili de bilgi alabilirsiniz.

​❇️Türkiye’nin En Büyük Menajerlik Ajansı ❇️
Kazandırmaya Devam Ediyoruz 
Lüks Gazinolarda KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ 
3000 den Başlayan Yevmiyelerle Çalışmak İçin
⚠️ 24 Saat Ulaşabileğiniz Tek Numara  ⚠️
☎️ Bizi Arayın  0850 466 36 46 ☎️

☎️ Bizi Arayın  0545 884 33 20 ☎️

 Menajer Emin Yener   #Kons, #Oryantel, #Solist, #Dansçı, #Gazino, #Pavyon, #Müzikol, #Bar, #Night Club, #Yatılı iş, #Gazino Menajeri, #Kons iş İlanı, #Gazino iş ilanı, #Oryantel İş İlanı